IEYP International

IEYP’te Aileleri Ön Plana Çıkarıyoruz.

Araştırmalar, öğrenmenin yüzde kırkından fazlasının evde gerçekleştiğini göstermektedir. Öğrenme sürecini en üst düzeye çıkarabilmek için çocuklara, okulda öğrenmeyi güçlendirmek ve pekiştirmek için ev tabanlı bir müfredat sağlamak önemlidir.

IEYP, tüm öğrencilerin ikinci ve üçüncü dillerin erken benimsenmesini kolaylaştıran bir öğrenme ortamına dalmalarını sağlamak için çok dilliliğe odaklanır.

Müfredatımız, etkinliklerimiz, uluslararası standartlarda ve birçok eğitim modeline uygun şekilde oluşturulmuştur. Dünyada kullanımı yüksek olan programlardan oluşmaktadır. Ulusal standartlara uygun, disiplinler arası eğitime önem veren, çoklu zekâ doğrultusunda, yüksek standartlara göre geliştirilmiş içeriklerden meydana gelmiştir.

Bu bağlamda; anne babalara da öğrenmeyi pekiştirecek olan ve çocukların her türlü gelişimine yönelik planlamalar, aktiviteler, veli rehberlik yazıları, videolar vb. çalışmalardan oluşan zengin bir içeriğe sahip programı sizlere sunmaktayız.

Evde eğitim program ve çalışmalarınızı bizlerle paylaşarak çocuğunuz ile ilgili genel gelişim desteği de alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

2-6 yaş ÇOCUK Aileleri için IEYP ONLINE PORTAL ABONELİK PAKETİ

* PORTAL ÜYELİĞİ, KAYIT OLUNAN TARİHTEN İTİBAREN, 10 AY KULLANIM SÜRESİNE SAHİPTİR. IEYP PROGRAMI 60 üniteye yakın haftalık ve günlük olmak üzere TEMA PLANLARI + HİKAYE VİDEOLARI + ŞARKI VİDEOLARI ve dil edinimine yönelik özel hikaye kitap videoları + çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyecek ve evde basıp kullanabileceğiniz çalışma sayfaları İLE 2-6 yaş aralığı çocukların SEVİYESİNE UYGUN İngilizce Edinimine yönelik program ve materyaller ile ALT YAPI KURMANIZA REHBERLİK EDİYOR.

IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International

IEYP Uygulamaları hakkında bilgi edinin!

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, en saygın eğitim sistemlerinden ve yaklaşımlarından esinlenerek, bazı eğitim sistemlerinin ulusal standartlarını aşacak düzeyde, uluslararası bir standart oluşturmaya çalıştı.
IEYP International Early Years Program, yüksek uluslararası standartları takip eden kapsamlı bir programdır.

IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International