IEYP International

Sık Sorulan Sorular

Web sitemizi açtığınızda ana ekranda yer alan "IEYP APP UYGULAMASININ YÜKLENMESİ ?" bölümünde detaylı anlatım sağlanmıştır.

Sitemizi Google arama motorundan bularak açtığınızı kontrol ederek "IEYP APP UYGULAMASININ YÜKLENMESİ ?" bölümündeki adımları yapmalısınız.

İnstagram platformu kullanıcıların kendi uygulamasından çıkmaması için aldığı önlemlerden dolayı dış uygulamalara yönlendirme sağlamamaktadır. Sitemizi Google arama motorundan bularak veya https://eypeducation.com adresine giriş sağlayarak "IEYP APP UYGULAMASININ YÜKLENMESİ ?" bölümündeki adımları izleyerek yüklemenizi sağlayabilirsiniz.

KVKK Kanunu gereği bildirimizi, kampanyalarımızı , duyurularımızı vb. iletilerimizi görebilmeniz için kullanıcı izni gereklidir.

App uygulamamızı kullanıyor iseniz veya bilgisayar üzerinden bildirim alma iznini verdiyseniz bildirim yoluyla haberdar olabilirsiz.

Web site içerikleri ve eğitimlerimizden yararlanabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye işlemi sonucunda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş sağlamanızla birlikte alacağınız paket bilgisini seçtikten sonra fiyatlar görülecektir.

İngilizce .

2-6 yaş aralığı.

Üyelik ile , 2-6 yaş çocuklara yönelik yüzlerce kaynağa ulaşarak , çocuğunuzla interaktif etkileşimde , birebir ilgi ile zamanınızı kaliteli şekilde değerlendirebilirsiniz.

İçerikler 2-6 yaş tüm gelişim alanlarına yönelik yüzlerce aktivite ve rehber niteliğimizde önerilerden oluşmaktadır. Ayrıca önerilen aktiviteler ile ilgili , destekleyici şarkı ve hikaye linklerine yönlendirmeler mevcuttur . Programımıza özel ingilizce edinimine yönelik üyelik ile ulaşabileceğiniz özel hikaye ve şarkı videolarımız da bulunmaktadır .

Digital dünyada kaybolmak yerine , doğru aktivite ve gelişimi destekleyen digital kaynaklar sunarak hem güvenli hem de faydalı bir ortam oluşturur.

Bu tamamen aile ve çocuğun dinamiğine göre değişebilir. Bazı günler dinamiğinize göre günde yarım saat iken, bazı günler 5-10 dk ayırabilirsiniz.

Portal üyeliğimizde çocukların genel gelişim ve baskın zeka türünü ortaya çıkarmak adına oluşturulan formları doldurarak , üyelerimizi bu konularda genel bir bilgilendirme sunmaktayız.

Ayda 150₺ ödeyerek yıllık paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Üyeliği satın alan ve 1 yıllık üyeliğimizi kullanan çocuklarımız için digital katılım belgesi sunabiliriz.

Erken çocukluk müfredatı, 0-6 yaş arasındaki çocukların gelişimini destekleyen bir eğitim programıdır. Bu program, çocukların bilişsel, dil, motor, sosyal ve duygusal becerilerini geliştirmeyi amaçlar. İçeriği genellikle çocukların oyun yoluyla öğrenmelerine odaklanır ve çocukların ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur.

Anaokulunda eğitimler, çocukların oyun tabanlı öğrenme ve etkileşim içinde gelişimlerini desteklemeye yönelik bir yaklaşımla işlenir.

Çocuğun tüm gelişim alanlarına yönelik İngilizce ve Türkçe dilinde hazırlanmış ünite planları, aile mektupları, öğrenci değerlendirme formları, konular ile bağlantılı yüzlerce workbook , worksheetler , phonics hikaye kitap ve videoları, Digital hikayeler, şarkılardan oluşmakta ve sürekli güncellenmektedir. .

Portal bölümünde yer alan üyeliğiniz ile giriş sağladıktan sonra fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Her okul kendi eğitim yaklaşımına göre program içeriğini entegre ederek ilerleyebilir. Programımız anaokulu programı olarak düzenlendiği için entegre süreci kolaylıkla yapılabilir. Aynı zamanda İngilizce edinimi için de kullanıldığında , 3 yaş itibari ile daha verimli olabilmesi açısından yarım gün Türkçe yarım gün İngilizce olarak konumlandırılabilir.

Her ünite konusu ile ilgili çocuğa özel genel bir değerlendirme formlarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda okulun kendi kullandığı genel gelişim değerlendirme teknikleri de çocukların gelişimleri hakkında sağlıklı bir bilgi sunar.

Yıl sonunda her öğrenci için bir katılım belgesi sunuyoruz.

IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International

IEYP Uygulamaları hakkında bilgi edinin!

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, en saygın eğitim sistemlerinden ve yaklaşımlarından esinlenerek, bazı eğitim sistemlerinin ulusal standartlarını aşacak düzeyde, uluslararası bir standart oluşturmaya çalıştı.
IEYP International Early Years Program, yüksek uluslararası standartları takip eden kapsamlı bir programdır.

IEYP International
IEYP International
IEYP International
IEYP International